menuordersearch
toranjestan-soroush.ir

جنگ تو را می‌خواند (نقد و بررسی چرخ‌های جنگ : نسخه‌ی نهایی) ,

۱۳۹۵/۶/۲۹ دوشنبه
(0)
(0)
جنگ تو را می‌خواند (نقد و بررسی چرخ‌های جنگ : نسخه‌ی نهایی)
جنگ تو را می‌خواند (نقد و بررسی چرخ‌های جنگ : نسخه‌ی نهایی)
این مجموعه بازی‌ها توسط استودیوی بازی‌سازی «اپیک گیمز» (Epic Games) ساخته شده‌اند؛ اما همان‌طور که احتمالا در خبرها هم خوانده‌اید مایکروسافت حق ساخت مجموعه را را از این استودیو خریداری کرده و استودیوی جدیدی با نام The Coalition را برای ساخت قسمت‌های بعدی تاسیس کرده است. این استودیو که از اعضای سابق اپیک گیمز و سازندگان اصلی این مجموعه بازی‌ها تشکیل شده است، در کنار ساخت بازی چرخ‌های جنگ 4 روی نسخه بازسازی شده قسمت اول این مجموعه که در سال 2006 راهی بازار شده هم کار کرده است. عنوانی که چندی پیش با نام «چرخ‌های جنگ: نسخه نهایی» (Gears of War: Ultimate Edition) برای کنسول ایکس‌باکس وان راهی بازار شده است.
نقد و بررسی چرخ‌های جنگ
بازی چرخ‌های جنگ: نسخه نهایی دقیقا همان عنوانی است که انتظارش را می‌کشید.  نسخه‌ی بازسازی شده به خوبی همان حس و حال بازی 9 سال پیش را به بازی‌کننده‌ها منتقل می‌کند. بازی‌کننده‌ها در این بازی یک بار دیگر با یک عنوان اکشن ‌خوش‌ساخت مواجه می‌شوند. از همان زمانی که با «مارکوس فنیکس» (Marcus Fenix)  در سلول تاریک‌اش ‌ملاقات می‌کنید، متوجه تغییرات گرافیکی بازی خواهید شد. به لطف بالاتر رفتن کیفیت بافت‌ها، بازی زیباتر به‌نظر می‌رسد و همان حس قدیمی را با ظاهری جدید به نمایش در می‌آورد. بخش‌های اکشن هم‌چنان هیجان‌انگیز هستند و روند بازی که شامل مکانیک حرکت سنگر به سنگر می‌شد، اصلا قدیمی به‌نظر نمی‌رسد و هنوز لذت بخش است.
روندبازی کاملا به نسخه‌ی اصلی وفادار باقی‌مانده و اگر به دنبال تجربه‌ای هستید که در سال 2006 داشتید، این بازی همان‌ چیزی است که انتظارش را می‌کشیدید. مارکوس فنیکس و اعضای تیم‌اش در این نسخه‌ی باز‌سازی شده، دقیقا مثل بازی اصلی‌ با لوکاست‌های سیاره‌ی «سِرا» مبارزه می‌کنند. اما حالا صحنه‌هایی که در بازی اصلی مشاهده کرده‌اید را می‌توانید با کیفیت بهتر و جزییات بیش‌تری مشاهده کنید. حتی اگر از آن دسته بازی‌کننده‌هایی هستید که تنها نسخه‌ی ایکس‌باکس 360 اولین چرخ‌های جنگ را تجربه کرده‌اند و به نسخه‌ی ‌رایانه‌های شخصی‌اش دسترسی نداشتید، می‌توانید قسمت‌هایی که به شکل انحصاری برای کامپیوتر ساخته شده‌اند را هم در این نسخه بازی کنید. اما یکی از جالب‌ترین نکاتی که با تجربه‌ی بازی متوجه‌اش می‌شوید این است که قسمت اول مجموعه بازی‌های چرخ‌های جنگ در مقایسه با قسمت‌های دوم و سوم‌اش چقدر تاریک‌تر و ترسناک‌تر بوده. لنسر محبوب این مجموعه بازی‌ها هم‌چنان در اختیارتان قرار داده می‌شود و می‌توانید به وسیله‌ی آن دشمنان‌تان را تارومار کنید.  اره‌ی لنسرها هم که استفاده از آن‌ها یکی از جذاب‌ترین مکانیک‌های بازی را رقم می‌زد، به قوت خودش باقی است و با روشن کردن‌اش می‌توانید لوکاست‌ها را تکه تکه کنید.
نقد و بررسی چرخ‌های جنگ
همان‌طور که در ابتدا هم گفته شد این بازی نسخه‌ی بازسازی شده قسمت اول چرخ‌های جنگ است. تیم فنی و هنری استودیوی The Coalition هم سعی کرده بازی مناسبی در حد و اندازه‌های استانداردهای یک نسخه‌ی بازسازی شده‌ی خوب را در اختیار بازی‌کننده‌ها قرار دهد. چرخ‌های جنگ: نسخه نهایی اولین حضور این مجموعه بازی‌ها روی نسل هشت‌ام از کنسول‌های بازی‌ به‌حساب می‌آید و می‌تواند بازی‌کننده‌های جدیدی را به دنیای این مجموعه اضافه کند. برای این نسخه بافت‌های جدید طراحی شده‌اند و جلوه‌‌های گرافیکی تازه‌ای ساخته شده است. به همین دلیل این بازی کیفیت خوبی را روی کنسول ایکس‌باکس وان به نمایش در می‌آورد. البته بزرگ‌ترین تغییر بازی را در میان‌پرده‌های آن مشاهده خواهید کرد. سازندگان تمام میان‌پرده‌‌های بازی را از ابتدا طراحی کرده‌اند. میان‌پرده‌هایی که کیفیت بسیار خوبی دارند و هیجان‌ خاصی را به بازی اضافه کرده‌اند. این میان‌پرده‌ها به خوبی ‌می‌توانند بازی‌کننده‌ها را به ادامه‌ی بازی تشویق کنند. احتمالا حتی اگر بازی اصلی را چند بار بازی کرده‌‌ باشید باز هم دوست ‌دارید این میان‌پرده‌ها را مشاهده کنید.
البته بخش دیگری از موفقیت مجموعه بازی‌های چرخ‌های جنگ با سناریوی چندنفره‌اش در ارتباط بود. همین موضوع باعث شده که استودیوی سازنده بخش چندنفره این نسخه بازسازی شده را با امکانات جدیدتر در اختیار بازی‌کننده‌ها قرار بدهد. سناریوی چندنفره‌ی نسخه‌ی نهایی در حالت 60 فریم برثانیه اجرا می‌شود و سرعت بالا باعث شده که روند بازی ‌در آن بسیار سریع و درگیرکننده باشد. در سناریوی چندنفره ی بازی، بازی‌کننده‌ها در دو تیم چهار نفره روبه‌روی هم قرار می‌گیرند. حالت‌های قدیمی و در عین حال آشنای بازی اصلی، مثل Warzone هم در این عنوان قرار گرفته و تجربه‌ی آن می‌تواند برای بسیاری از بازی‌کننده‌ها خاطرات گذشته را زنده کند. در حالت Warzone بازگشت مجدد به بازی وجود ندارد و پس از آن‌که شخصیت‌تان در جریان درگیری‌ با بازی‌کننده‌های دیگر کشته شد، دیگر وارد بازی نخواهد شد. دو حالت جدید هم با نام‌های Team Deathmatch و King of the Hill به این بازی اضافه شده است. بازی‌کننده‌‌ها در این حالت‌ها قابلیت شخصی‌سازی متنوعی خواهند داشت و می‌توانند شخصیت‌ها و سلاح‌های خاص خودشان را طراحی کنند. همچنین تمام نقشه‌های سناریوی چندنفره که برای نسخه رایانه‌های شخصی بازی اصلی طراحی شده بود، در نسخه‌ی بازسازی شده هم وجود دارند. البته سناریوی چندنفره ‌نسخه‌ی نهایی خالی از مشکل هم نیست و پیش می‌آید که بازی‌کننده‌ها با مشکل ورود به بازی و پیدا کردن یک مسابقه‌ی جدید مواجه ‌شوند.
 جنگ تو را می‌خواند (نقد و بررسی چرخ‌های جنگ : نسخه‌ی نهایی)
جنگ تو را می‌خواند (نقد و بررسی چرخ‌های جنگ : نسخه‌ی نهایی)
  جنگ تو را می‌خواند (نقد و بررسی چرخ‌های جنگ : نسخه‌ی نهایی)
جنگ تو را می‌خواند (نقد و بررسی چرخ‌های جنگ : نسخه‌ی نهایی)
   جنگ تو را می‌خواند (نقد و بررسی چرخ‌های جنگ : نسخه‌ی نهایی)
جنگ تو را می‌خواند (نقد و بررسی چرخ‌های جنگ : نسخه‌ی نهایی)
    جنگ تو را می‌خواند (نقد و بررسی چرخ‌های جنگ : نسخه‌ی نهایی)
جنگ تو را می‌خواند (نقد و بررسی چرخ‌های جنگ : نسخه‌ی نهایی)
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
قوانین کلیه ضوابط و قوانین فروشگاه مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد . در صورت هرگونه تغییر در ضوابط و قوانین فروشگاه متعاقبا تغییرات جدید در همین صفحه درج می گردد . راهنمای سایت برای خرید از فروشگاه پس از اطمینان از موجودیت و قیمت کالای مورد نظر خود ، میتوانید کالا را به سبد خرید خود اضافه نمایید . برای ثبت نهایی سفارش باید وارد حساب کاربری خود شوید. اگر تا کنون حساب کاربری نساخته اید، ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و حساب کاربری خود را ایجاد نمایید. ضمانت اصل بودن کالا کلیه کالاها دارای برچسب هولوگرام بوده و هیچ گونه دخل و تصرفی بر قطعات و اجزای وابسته آنها صورت نگرفته است . کلیه پک کالا بدون کوچکترین آسیب و کم و کیفی از تولید کننده مستقیما خریداری شده و در اختیار مشتری قرار میگیرد. کلیه گارانتی های ارائه شده برای کالاها نیز از جانب شرکت های معتبر و نمایندگان کالاها می باشد.
فروشگاه ما
طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید تا از نظر گرافیکی نشانگر چگونگی نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد.
معمولا طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند تا صرفا به مشتری یا صاحب کار خود نشان دهند که صفحه طراحی یا صفحه بندی شده بعد از اینکه متن در آن قرار گیرد چگونه به نظر می‌رسد.
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.